Sarit Perkol's Internet columns

מצא מין את מינו

מאת שרית פרקול

מעריב 9.5.2004

Slave by Martin Holt

איור מאת מרטין הולט www.shadma.com

מי אמר שהעבדות חלפה מן העולם? הרי בזכות האינטרנט יכולתי להיות אדונית של גדוד עבדים, החל מההוא שהתנדב לעשות לי ספונג'ה בעירום אם רק אניח את דעתו שאני אשכנזיה ובלתי גרומה בעליל, דרך הבחור הכנוע שרצה ללקק את מגפיי הווירטואליים, ועד ההוא שאוהב ללבוש שמלה וכל מבוקשו היה להיות עבדי הנרצע (ואם אפשר, גם שאצליף בו).
כן, גדודים של עבדים יכולתי להשיג לי דרך האינטרנט, למשל בתוכנת המסרים המיידיים אודיגו (www.odigo.org). ולמעשה, אילו רציתי ובלי להיות בוטה מדי, טיפוסים כמו זה שנקרא "אסלה אנושית" גם יכלו לחסוך לי קניית נייר טואלט.
הביטוי "לכל סיר יש מכסה" מעולם לא היה נכון יותר, ועכשיו, בזכות טרנד של היכרויות
למטרות מימוש פנטזיות הדדי ועיסוק משותף בסטיות למיניהן, זה קל יותר מתמיד. אם לפני האינטרנט, כשכתבתי ב"סופשבוע" על תופעת התינוקות המגודלים מאנגליה (גברים שאוהבים חיתולים, מוצצים ושעווניות) התקשר אלי קורא בדחילו ורחימו ושאל אם אני מכירה כאלה בארץ, כבר מזמן אפשר למצוא כל סוג של פטיש דרך האינטרנט.
הספר של לימור נחמיאס, "סרט לבן, כיפה אדומה", שבמרכזו מחוזות הסאדו-מאזוכיזם, היה רב-מכר. בערוץ 2 בטלוויזיה מראים לנו בפריים טיים פרסומות עם מסרים חד משמעיים: לימון עם פירסינג בפיטם בפרסומת לוודקה, "קוקי, בא לך לגוון באביזרים" בפרסומת לרשת אופנה, שעשועי מזון בסגנון "תשעה וחצי שבועות של שכרון חושים" בפרסומת לחברת הלוויין. שלא לדבר על הסדרה "סקס והעיר הגדולה", עליה השלום, בה דוסקסה בזמן צפיית שיא כמעט כל סטייה אפשרית, בטוב טעם ובהומור. ולא רק בספרות ובטלוויזיה, אלא במציאות שלנו ממש, פועל בכיכר קדומים ביפו העתיקה מוסד בשם "הדאנג'ן", מועדון סאדו-מאזו, עם כלובים, שלשלאות וכל שאר התפאורה המתבקשת.
אין פלא, אם כן, שאתר כמו אקסלאב .www.xlove.co.il המכריז על "היכרויות וריגושים", משגשג בארץ הקודש, סדום ועמורה. בעל האתר, גיא כהן, שחזר לפני כשנה משהות בת חמש שנים בניו-יורק, אומר שהאתר מבוסס על מודל שפותח בארצות-הברית. הוא מציין כי נושא אתרי ההיכרויות באמריקה מפותח מאוד, אבל "אתרי ההיכרויות הרגילים לא מספקים תשובה הולמת לאנשים נשואים, להומואים ולסביות, למי שרוצה להגשים פנטזיות. לכן יש טרנד חזק של אתרי היכרויות המתמחים בסטוצים ובהגשמת פנטזיות", כמו AdultFriendFinder (שמונה מיליון חברים רשומים) או Lavalife, שלדברי כהן גדל בקצב של 100% בשנה.
"בדקתי מה קורה בארץ", מספר כהן, "מצד אחד פתיחות אדירה מהבחינה המינית. יש ישירות ישראלית, גם מצד הגברים וגם מצד הנשים. יש חשיפה גדולה למיניות, למאמרים בנושא בעיתוני הנשים, לסדרה 'סקס והעיר'. מצד שני, אתרי ההיכרויות השמרניים לא נותנים פיתרון".
כהן הוא בעל תואר במדעי המחשב, ובניו-יורק עבד בחברת ההשקעות מריל לינץ' כיועץ לפלטפורמות הקשורות במסחר בבורסה. לפני כן שימש גם סמנכ"ל שיווק ומכירות של חברת קוסמטיקה בארץ.
באקסלאב, שנפתח לפיילוט לפני כשמונה חודשים, יש לדברי כהן 60,000 חברים, והוא מוסיף שמידי חודש מצטרפים עוד בין 8,000 ל-10,000 חברים חדשים. הרישום בחינם מאפשר להציג כרטיס ביקור עם תמונות, לקבל פניות ולהשיב לאחרים, אבל לא ליזום פניות. החברות המשודרגת, בתשלום, מאפשרת ליצור קשר באופן בלתי מוגבל ואישור צפייה בתמונות פרטיות. הוא לא מוכן לגלות כמה חברים משלמים יש באתר, אבל אומר שבאתרי היכרויות רגילים שיעור החברים המשלמים הוא בין 3-4% "ואצלנו הסטטיסטיקה גבוהה יותר".

תמונה של כפות הרגליים

לדבריו, הנכונות לשלם גבוהה יותר "כי זה שירות שאי אפשר לקבל במקומות אחרים". הוא אומר שהאתר הוא "גן עדן לנשים", במיוחד, כי הן יותר הססניות במתן ביטוי לרצונות הכמוסים שלהן. יש כאלה שמחפשות סקס עם שני גברים, כאלה שמפנטזות על סקס עם אשה, נשואות שמחפשות מאהב לשעות הצהריים, או מישהי שמחפשת גבר עם קעקועים על הגב.
כדוגמה הוא מציין מישהי בת 40 ומשהו, עובדת במשרד ממשלתי באזור הצפון
ששלחה אליו מכתב תודה. היא היתה נשואה מגיל 22, ובשלוש השנים האחרונות התחילה לפנטז על לבישת בגדי גבר ועל קיום יחסי מין עם אשה. לא היה לה מושג איך לנסות להגשים את החלום הזה, משהו שלא ממש אפשר לתלות על לוח המודעות במשרד. אבל דרך האתר נדרשו לה רק שבועיים-שלושה כדי למצוא פרטנרית לפנטזיה המסוימת שלה.
הוא מספר על מישהי, בת 28 מאזור המרכז, שבכרטיס שלה כתבה שהיא מחפשת מישהו שילקק לה את כפות הרגליים (פוט פטיש). היא פרסמה גם תמונה של כפות רגליה, מה שהניב, לעדותה, בין 10 ל-15 פניות רלוונטיות ביום.
מישהי אחרת שלחה לו מכתב תודה בעקבות הגשמת חלום מסוג אחר לגמרי: דווקא דרך האתר היא הצליחה למצוא תורם זרע, אחרי עשר שנות נסיונות.
באתר יש אזור שאלות ותשובות אל הסקסולוגית נאוה לרנר, ד"ר למיניות האדם מאוניברסיטת סן פרנסיסקו, שלדברי כהן נחשבת סמכות בענייני סקס חריג. היא מסבירה שם בסבלנות נושאים כמו סרוגייט, סקס אוראלי ואפילו פיסטינג. יש גם אסטרולוג, אלי מור, מרצה למחשבים מאוניברסיטת באר-שבע, שנותן טיפים להתאמה אסטרולוגית מבחינה מינית. יש באתר גם טיפים לעינוגים אוראליים ועצות איך לקיים מפגש מיני בטיחותי.
מבחינת סוג הדברים שמותר לפרסם, כהן אומר שצוות האתר, בן חמישה עובדים, עובר באופן אישי על הטקסט החופשי שמתפרסם בכרטיסים, כדי לסנן מקרים של פורנוגרפיית ילדים "שלמזלנו עוד לא היו", אומר כהן. לדבריו, הם נעצרים רק בגבולות החוק, לא בגבולות המוסר. כתובות ה-IP של הגולשים נשמרות אצלם, לכל צרה שלא תבוא, כמו מקרה אונס, כך שאפשר יהיה אחר כך לאתר את העבריין.

צילום פרובוקטיבי ו"הכל הולך"

לצורך הכתבה נרשמתי לאתר, עם כינוי פרובוקטיבי וצילום פרובוקטיבי לא פחות, ובכרטיס כתבתי ש"הכל הולך", פחות או יותר. כעבור יום הצטברו לי בתיבת הדואר באתר יותר מ-50 פניות, הרבה יותר מיבול יומי של אתר היכרויות מקומי קונבנציונלי. להפתעתי, הפניות היו עדינות למדי, והפנטזיות בתוליות יחסית. לכל היותר, נער מחפש מבוגרת, זוגות מחפשים צלע שלישית, אשה מחפשת אשה. אבל היו גם חריגים: "פמלה", גבר שעיר ועבה ששלח תמונה בשמלה אדומה בלי שתי צמות, ומישהו שחשב שאני ממש חייבת לראות צילום של איברו עטוף בטבעת עם קוצי מתכת.
כששוטטתי בין הכרטיסים, מצאתי גם מישהו שכתב שהוא דתי, מישהי שהגדירה את עצמה "שפחת גילוי עריות" של הבן שלה ואשה נשואה "ממשפחה מסורתית" שמתמחה בהצלפות ובטרנסווסטיטים. חייבים לציין שגם לאחר שסילקתי את "הכל הולך" והצגתי טעם שמרני, המשכתי לקבל די הרבה פניות, אם כי בהחלט פחות.
הואיל והדרישות מאוד ספציפיות (ולפעמים גם התמונות – עד לתמונות תקריב של איברי מין), הדייטים זורמים, לדברי כהן, יותר מאשר באתרי היכרויות סטנדרטיים. חתונה עוד לא יצאה מהאתר, אבל כהן אינו פוסל את האפשרות של נישואי עבד ואדונית, או שפחה ואדון, בשעה טובה ומוצלחת.

~ ~ ~ וואלה, סדום ועמורה כאן! ~ ~ ~

המתעניינים בתחום הגשמת פנטזיות ומין חריג לא צריכים להרחיק נדוד מעבר לאינדקס המסווג של פורטל וואלה, שכל ילד יודע את כתובתו (ובכל זאת, www.walla.co.il)
הקלדת המילים "היכרויות אינטימיות", או חיפוש בקטיגוריית "מבוגרים" בוואלה, מניבה אתרים ישראליים המתמקדים בתחום זה. רובם עתירי פרסומות וקשקושים ועלולים להרתיע את כל הירא ורך החזה, אך יש גם כאלה שאינם מעליבים יותר מדי את האינטליגנציה ואת החוש האסתטי.
בסגנון דומה לאקסלאב ישנו אתר "פרילאב" (www.freelove.co.il), המזוהה עם הזמר חיים צינוביץ'. יש שם מקום לסמן את סוגי הסקס הרצויים ומה בדיוק "עושה לי את זה". עוד אתר להיכרויות מיניות ולמימוש פנטזיות - אקסדייט, עם כמה אלפי חברים רשומים
(www.xdate.co.il).
יש גם אתרים המשדכים בין זוגות לבין זוגות אחרים, למטרות שעשועים מיניים. למשל, האתר של אן ואריק, שבמוקדו מסיבות של חילופי זוגות (www.love10.co.il). באתר הסווינגרים "מיזוג" (www.mizoog.com) נכנסים בכרטיס האישי לפרטים ספציפיים כמו גודל האיבר הגברי, גודל החזה, ואפילו סוג התסרוקת הדרומית של האשה.
מי שהקטע שלו הוא סאדו-מאזוכיזם ימצא באינטרנט הישראלי עולם אפל של עבדים ושפחות, אדונים וגבירות שתלטניות, לא רק באתר "הכלוב" (www.thecage.co.il). במערכת הפורומים דומדומינה ( www.domdomina.co.il) מתמקדות השיחות בנושא זה, ובפורטל ה-BDSM העברי (BDSM הוא כינוי כולל לפעילויות כמו קשירות, משמעת, סאדיזם, מאזוכיזם, שליטה וכניעה) אפילו מתקיימת ממש בימים אלה תחרות צילומים של כפות רגלי נשים "ראשונה בישראל". התחרות תסתיים רק ב-31 במאי, כך שממש לא מאוחר להצטרף (www.bdsm.co.il).

~ ~ ~ ניילון נצמד בכלוב ~ ~ ~

"רוצה לעשות סשן עם ניילון נצמד, והייתי רוצה לשמוע על זה הכל משני הצדדים (שולט/נשלט) וכמובן סיכונים", כותבת "הוטקווין", אחת המשתתפות בפורום של "הכלוב" (www.thecage.co.il), אתר עברי המוקדש לחסידי הסאדו-מאזוכיזם, שמתגאה ב-5,000 חברים רשומים. בתחתית השאלה נכתב המוטו של הכותבת: "הצד השני של ההנאה הוא הכאב, הצד השני של האושר הוא הסבל. אתה תהייה בשניהם בו זמנית".
הואיל ואני מכירה ניילון נצמד רק בהקשר של סנדוויצ'ים ועוגות, מיהרתי לחפש את התשובה, מפי "המכשפה":
"שוקולית ואינפי עשו סאשן כזה תקראי ותראי תמונות איפה שהוא בחוויות כואבות. אלזה סטריקס שמככבת בהרבה סרטי 'סאדו' עושה סאשנים כאלו אז בטח למישהו יש איזה סרט להוריד לך. וחוץ מזה מנסיוני כל עוד לא שמים על הפנים ניילון נצמד אין שום סיכונים תהי רגועה, לגבי הגוף, נכון זה 'מונע מהעור לנשום' ומונע מהזיעה שהגוף פולט להתאדות כראוי, אבל בשביל להסב נזק לעור צריך להשאיר מישהו בניילון כמה חודשים. אם מחליטים גם לשים ניילון סביב הפנים אז כדאי מיד אחרי הגילגול הראשון לעשות חור באיזור הפה והאף וכמובן שתמיד כדאי לשים מספריים על השולחן ליד ולסכם על סימן בטחון בנוסף למילה. נ.ב. ומנסיוני עדיף להשמש בגליל ענק של ניילון נצמד 'תעשייתי' או כזה על מתקן עם ידית ולא בגליל לשימוש בייתי".
המכשפה, שמגדירה את עצמה "מלכה קוסמת ודיקטטורית", מפנה את הגולשים אל חוויות כואבות, פורום הפאמדום (שליטה נשית) שלה, באתר הסיפורים האירוטיים הוותיק "סוכנות ארוטיקה" (www.heberotic.co.il/FD). שם אפשר לקרוא עליה גם, שהיא בת 31 מארמון באקינגהם, תל אביב, "עוסקת באילוף כלבים", ושעבדים פוטנציאליים הפונים אליה מתבקשים לבדוק היטב שאין להם שגיאות כתיב.
בקטיגוריה "תחביבים" רושמת המכשפה: "מלכה מזן אחר, אידיאליסטית בגישה, פדנטית, דידקטית ויורדת לפרטים. אוהבת חינוך, הצלפות (קצת כי זה מעייף), ליטוף ראשים, סטירות, נזיפות, מסג' בכפות הרגליים ועוד... חלוקת מחמאות כשצריך. אם תפסת אותי ביום טוב אני מאוד סלחנית לעבדים חסרי ניסיון. אם אתה בארון ושקלת לצאת תנסה אותי ביום הזה אולי המזל ידפוק לך על הדלת".

כתובת ישירה לדף זה www.perkol.itgo.com/xlove.htm

אהבה וחיזור ברשת www.perkol.itgo.com/love.htm

313