Sarit Perkol's Internet columns, Maariv


העולם על פי העורב / מאת שרית פרקול

יום שישי 8.4.05

לעשות 100 אנשים ב-6 שנים

www.israblog.co.il/105883

לכל אחד יש שאיפה בחיים. יש כאלה שרוצים לקנות יאכטה, יש כאלה שרוצים להיות שחקנים מפורסמים, יש כאלה שרוצים להיות נשיאים וראשי ממשלות. גם לבלוגרית TheRaven, בת 27 מתל-אביב, יש שאיפה: היא רוצה להכיר (או יותר נכון "לדעת", במובן התנ"כי של המילה) 100 אנשים תוך שש שנים. לפי הקצב עליו היא מדווחת, המסע ייגמר הרבה יותר מוקדם מהמצופה.

בפוסט הבכורה היא אומרת: "אני רוצה להכיר HomeLess ולעשות את זה איתו על הקרטון שלו ברחוב. אני רוצה להכיר את הבן של פלאטו שרון, להמר איתו בקזינו, אני רוצה להכיר מישהו שמשתתף בתחרויות שחייה ולהתייחד בבריכה.... אני רוצה בחורות שמנסות בפעם הראשונה, אני רוצה מבוגר חרמן שעדיין עומד לו (אולי בזכות ויאגרה, אבל לי זה לא משנה), אני רוצה זוג לסביות מכוערות, שני הומואים סרבנים שמאלניים, אני רוצה ערס, אני רוצה סלב, אני רוצה את מורן איזנשטיין אצלי במיטה. אני רוצה לזכות בכסף, אני רוצה לצאת עם בכירים ב-CNN, בבית הלבן. אני רוצה לעשות משהו בשביל התחרות של Fortuno Winnero, אני רוצה להיות מורן אטיאס ולהשכיב כדורגלנים איטלקיים. בקיצור, יש לי עד גיל 33 להספיק הכל". היא מזמינה את קוראי הבלוג להמשיך לעקוב אחר שש שנות חיפוש וניסיון. "מסע המאה", היא קוראת לזה. תוך כדי כך, היא מנצלת את הבלוג שלה כדי להשתתף בתחרות "פורטונו ווינרו", משהו בסגנון של תחרות הגוגלמניה שהתנהלה כאן - קידום צמד מילים חסר פשר במנוע החיפוש גוגל.

את מסע המאה היא חשבה להתחיל בפאב "פולה". "היום דווקא בא לי על 'השיגרתי' (בחור, סביבות ה 30, גבוה, רזה, בהיר, עיניים כחולות, כסף), אבל זה לא חוכמה. אני חייבת להקשות על עצמי בהתחלה כדי שיהיה לי קל אח"כ. אז בנות, בנים ושאר יצורים - בשם האריה, תתחילו לעזור", כתבה ב-14.3, עם פרוץ המסע.

אך האוביקט הנכסף התגלה דווקא בשירותים של הגברים בעבודה שלה - היא מדווחת שהיא עובדת ב"אחת מחברות התוכנה הגדולות ואצלנו, להיפגש עם מישהו זה 99% שאתה לא מכיר אותו. בטח ובטח כשמדובר במישהו שנראה טוב". הוא היה "חתיך והכל", לדבריה, אבל נמוך מאוד. והוא הסביר לה בנחישות, שלגבוהים יש זין קטן (?) ולנמוכים יש זין ענק (?).

"אז היו לי הרבה גבוהים (ולחלקם ענק) והיו לי נמוכים (לא כמוהו) שהיה להם קטן. אבל גבר שמעיר על עצמו שיש לו ענק, יש לו כנראה רמבו בין הרגליים. כי גבר שמעיד על עצמו הוא גבר שיודע שהוא עלול להוכיח ובמקרה של מר בחור, הוא רוצה להוכיח!" היא כתבה. בפוסט שלאחר מכן גם התברר לכל, שאכן, יש אמת בפרסום: הבחור היה מצויד כדבעי. עם זאת, תיאור המפגש כלל בעיקר התלהבות ממיטת המים של השותפה שלה, "הדבר הכי טוב שקרה לסקס במאה השנים האחרונות", לדבריה.

תחנה מספר 2 במסע היו צילי וגילי, "לסביות מכוערות", כהגדרתן העצמית, מפני שהן מסתירות את זהותן המינית מהסביבה. "צילי וגילי פנו אלי וכתבו לי מייל מאוד ארוך על כל ההיסטוריה, ההוה והעתיד העגום שלהן. הן כתבו לי שהן מוכנות (ציטוט: "בכיף") לעשות אותי, אבל בתנאי אחד – ואת התנאי הזה אני מקיימת בעצם כתיבת השורות שקראתם ואתם קוראים עכשיו – לספר את סיפורן של הלסביות המכוערות", היא כותבת.

בהמשך היא מתארת את המפגש עם הלסביות המכוערות, שהתגלו דווקא כשתי ילדות תמימות, "עדיין עם השיער שמוט למטה, בגדים ילדותיים ומשקפיים עגולים מיושנים". היא הלכה איתן לדיזנגוף סנטר ועשתה להן מין מהפך. אחר כך היא גם עשתה איתן מין מהופך. "צילי וגילי – יש כבוד!", היא מסכמת.

אחר כך באו חיילת מתוקה וטריפל סוער, ואחר כך היא "עשתה מורה". בעצם לא אחת, אלא שתיים. "צחקנו אולי 3 שעות ואז גיליתי שמורות עושות סמים יותר מכל תלמיד זב חוטם שחושב שהוא הוא המציא את העולם והוא המורד והתותח הכי גדול", היא מדווחת מגיזרת הנשים המופקדות על השכלת ילדינו.

ב-22.3 היא נתקלת בדילמה: חנון בן 16 הציע את עצמו. "מצד אחד, תחנה שווה, מוזרה ומעניינת בהחלט. מצד שני – בן 16??!? זה גם לא חוקי וגם ...לא יודעת....זה כמו לחרמן את הדובי שאיתו אני ישנה (ואלוהים עדי, שלפעמים אני חוטאת...). אני ממש לא יודעת מה לעשות", רשמה ביומנה. הכותרת של הפוסט הבא כבר היתה "בעילת קטין... מסע ה-100 עובר על החוק?". הקטין, אגב, קיבל ציון משובח.

בהמשך תמצאו גם "גדי בחלב אמו" (או אב במיטת בנו) ועוד כהנה וכהנה הפתעות, עד למספר 27, שהיתה גם שזופה ומדליקה - וגם השאירה לה טיפ של 500 שקל ( "מסע? זה מסע זה? זה ג'וב שני!" אמר על כך ידיד שלה, שהגיע עשר דקות אחרי שהפה הפעור שלה נסגר).

TheRaven מזמינה את הקוראים המעונינים להשתתף בניסוי לכתוב לה, אבל כדאי לעיין קודם כל בהנחיות: יש עדיפות ענקית לבעלי תמונות, ועדיפות גדולה עוד יותר למי שיהיה מוכן לפרסם תמונה מהכיבוש עצמו. יש עדיפות לחובבי סמים קלים ולבעלי רכב, למען לא תצטרך להתרוצץ ברחבי הארץ. יש עדיפות לביצוע האקט אצל "המספר" (כך היא קוראת לתחנות במסע שלה), צריך להיות היגיינים, לקיבוצניקים אין ייחוד מבחינתה, ולא, לא מושך אותה לשכב עם חולת איידס, או לצפות במישהי "משתעשעת" עם הכלב שלה.

כתובת ישירה לדף זה www.perkol.itgo.com/blog-raven.htm

סיקור בלוגים קודמים

מה זה בכלל בלוג?

65