Sarit Perkol's Internet columns, Maariv


העולם על פי ש. כהן מזגנים / מאת שרית פרקול

יום שישי 14.1.05

החיים בין תיוקים

ומה זה בעצם היטלר?

www.israblog.co.il/78434

היא בת 25, עובדת כפקידה בחברת מזגנים. טוב, לא בדיוק חברת מזגנים, מסתבר, אבל "ש. כהן מזגנים", מדווחת באופן משעשע למדי על פכים קטנים מחייה כ"פקידה ממורמרת".
בפרולוג לבלוג, שהושק בחודש שעבר, נכתב: "לפני שבוע מצאתי את עצמי מינוס גבר משמעותי בחיי, מינוס חברה משמעותית בחיי, ומינוס דירה שנשארה ברשותו של מי שהיה הגבר המשמעותי בחיי, והיוותה חיסכון משמעותי לכיס שלי. בגלל שהיה לי הרבה זמן לעשות שעות נוספות, אני וגבי, הבוס, התחלנו להתקרב. וככל שלמדתי להכיר אותו הבנתי שמתחת לחזות הוולגרית והדוחה שלו, מסתתר גם בן זונה לא קטן בכלל. ועליו יש לי הרבה מה לכתוב. עד עכשיו פרקתי את עצביי בתרפיית תיוקים, אבל זה יותר נחמד. ואני אכתוב גם על שי, כמובן, מקום שני ברשימת 'ראויי הסירוס הכימי'. וכמובן על עצמי. צירו הקטן והענוג של היקום".

בפוסט "לכל שבת יש" אנחנו מתוודעים בעקיפין לדמות הסבתא שבחייה:
"הכשרון הגדול שיש לסבתא שלי הוא לגרום לי מגיל שש עשרה (הגיל בו כבר הייתי אמורה להיות מאורסת) להרגיש שבכל יום קומלות לי עוד ועוד ביציות, שבגיל שבע עשרה הקמטים כבר החלו להופיע, ובגיל עשרים וחמש אני כבר צריכה לברר בסוכנויות על אימוץ ילד קמבודי, וגם זה חבל, כי עד שהוא יהיה בן עשר אני אהיה בת שלושים וחמש וגוססת מאלצהיימר".

ש. מדווחת בבלוג על יומולדתה, ומה קנו לה החברות מהאוניברסיטה: "סט לבנים סקסי (עוד קצת מלח על הפצעים מצד שמאל בבקשה)", ועל נסיונותיה החגיגיים לעשות כושר:
"אני וכושר גופני זה כמו מיקי בוגנים וטסטוסטרון, אני יודעת שזה צריך להיות שם, אבל מעדיפה לשים לק", היא כותבת, וממשיכה לספר על מה שאמר לה בנידון הידיד-יועץ הנאמן, ירוסלב:
"'אני רוצה להגיד לך שבחודש האחרון את פשוט מזעזעת', הוא התחיל, ואז שטח לפניי צרור תלונות שהחלו בכך שכשקשרתי את השרוך הוא שם לב שיש לי מלא שערות ברגליים (מזל שהוא לא ראה שהמפשעה שלי נראית כמו החזה של רובין ויליאמס) ונגמרו בכך שאני לא זזה ממרבצי ובקצב הזה אני תוך שנתיים אהיה שמנה ורופסת כמו איזה בת שישים.
אז נכון, שלא כמו ירוסלב לא זכיתי להעביר את נעוריי במשטר סובייטי, ככה שהמשמעת העצמית שלי די רופפת, אבל הוא יודע שעברתי משבר ושצריך להתחשב בי. ניסיתי לייבב קצת אבל זה לא עזר, הוא קנה לי מתנה. קלטת אירובי."

מפוסט אחר, בן היא מספרת לירוסלב על בלוגה הטרי, ניתן ללמוד על סלבריטאיותה החשאית:
"הוא נורא נעלב שלא סיפרתי לו עד עכשיו. אחרי זה הוא קרא ונעלב מזה ששיניתי את שמו לירוסלב. אני באמת לא יודעת, כל השמות הרוסיים האלה נראים לי זהים.
הוא טען שאני יכולה לעבוד במכון באבו כביר בתור שקרנית פתלוגית. מחיתי על השימוש במילה שקרנית, והוא שינה אותה ל'מנפחת בשכל'. אז בסדר, שיניתי את שמי ואת שמות המעורבים בעניין, וגם חברת המזגנים מוכרת בעצם משהו אחר, משעמם יותר ועם הרבה יותר הזמנות. הוא גם אמר שמי שמכיר אותי מאתר הכתיבה החובבני ומסתובב קצת בישראבלוג ידע בדיוק שזו אני, למרות ניסיונות ההסוואה הפאתטיים (הצ'יף מגחך ברשעות ולוקח עוד חופן נמלי אש), ובאופן כללי שזה לא הגון, כי בלוג זה יומן אישי ואותנטי, ואם אני חושפת את עצמי אז עד הסוף. את זה אני לא מתכוונת לעשות, אבל בגלל שאני קצת מכבדת את ירוסלב הרגשתי לא נעים, אז החלטתי לכתוב כאן את הדברים האלה, סתם כדי שיהיה על השולחן.
אז הנה שולחן.
זה עליו.
ועכשיו, ברשותכם, אתנצל על חוסר ההגינות ואמשיך לנפח את השכל כרגיל".

הפוסט "חזרה לשגרע, הרהורים והחלטות" מאפשר לנו הצצה על סדר יומה של ש, אי-שם בין התיקיות:
"חזרתי היום לעבודה ודפקתי איחור אופנתי, קיבלתי את מחמאות ה'את עדיין חיוורת' וצרור נהמות מגבי. למרות שהשעה הייתה אחד עשרה לערך, שלי עדיין לא הגיעה.
התיישבתי מאחורי השולחן והתחלתי לעבוד.
'לעבוד' זו מילה חזקה, נכנסתי למחשב.
קראתי מיילים, רכילות בוואלה סלבס, ובעיקר חדרתי לתיבת המייל של הבויפרינד לשעבר, מחקתי מיילים שנראו לי חשובים ונרשמתי למבצעים המבטיחים התקפות ספאם".

"חורים בהשכלה", שכבר נהנה ממספר תלת ספרתי של תגובות (מרשים מאוד, בהתחשב בפז"ם הרך של הבלוג), נפתח בוויץ חביב:
גבי נועץ מבטים במחשופי: "ש, כבודה של בת מלך פנימה"
אני: "מצטערת, זה הכי הרבה שאני יכולה להכניס את הבטן".
ובהמשכו, מלמדים את ש. סוג מסוים ומכאיב של פעילות מינית ביזארית, וגם איך להשתמש בנועל הספרות כדי לנצל את מקשי הספרות שמימין המקלדת.

אז את זה דווקא ידעתי. אבל בפוסט אחר, ש. הצליחה לסתום גם לי חורצ'יק בהשכלה. כלומר, אם עד כה חשבתי שאני יודעת מה זה היטלר, מתברר שיש לשמו של הצורר שימוש אחד נוסף, וגם הוא - הפתעה הפתעה - די מפחיד.


כתובת ישירה לדף זה www.perkol.itgo.com/blog-shin.htm

סיקור בלוגים קודמים

מה זה בכלל בלוג?

152