Sarit Perkol internet pages


ג'נה ג'יימסון חושפת הכל

כוכבת הפורנו מספר 1 בעולם מגלה איך לעשות מה

שרית פרקול

מעריב NRG, 25.8.2004

מצד אחד אפשר לשאול, איך זה שבחורה בת 30 כבר מפרסמת אוטוביוגרפיה. מצד שני, יש להניח שכוכבת הפורנו מספר 1 בעולם, שכבר בתיכון עבדה כחשפנית, הספיקה לצבור מספיק ניסיון וחוויות בשביל למלא ספר.

הדפסים בלעדיים על חולצות, תיקים וספלים

"איך לעשות אהבה כמו כוכבת פורנו", ספרה החדש של ג'נה ג'יימסון, נשמע כמו ספר שמחזיקים ביד אחת. לצערי טרם התגלגל לידי הכרך המדובר, אבל לפי הדיווח של טרה ווייס בעיתון "הרטפורד קורנט", זה הולך בערך ככה, אבל עם הרבה יותר פירוט: ג'נה מזדיינת עם מישהו במשך שעתיים. ג'נה עוסקת בסקס אוראלי עם אותו בחור. ג'נה עושה שלישיה עם אותו בחור ועוד בחורה. ג'נה מנהלת רומן עם אשה. לג'נה יש אורגזמות בשרשרת. מדובר ככל הנראה בגרסה "ספרותית" של סרטיה, בשילוב תמונות שלה בפעולה, ותמונות מילדותה.

למרות היותה כוכבת הפורנו המובילה של כל הזמנים, האשה שחשפה הכל לעיני כל מי שרק היה מוכן להציץ כותבת (בעזרתו של ניל שטראוס, מבקר מוסיקת הרוק של ה"ניו-יורק טיימס") בעצם על דברים שמעסיקים כל בחורה אמריקנית. בילדותה, היה לה כלב לברדור שחור בשם דיגבי. היא ניהלה יומן. היא כתבה על מסיבות ריקודים ועל שיעורי התעמלות, ועל היותה בלתי מקובלת. הסרטים האהובים עליה היו "סיוט ברחוב אלם", "ביטלג'וס", ו"שליחות קטלנית", בחירות טינאייג'ריות טיפוסיות, ו"נערות קליפורניה" היה אחד השירים שהכי אהבה בנעוריה. יש לה אח גדול, טוני, והיא מאוד קרובה אליו. אביה, לארי, הוא שוטר לשעבר. ג'נה היא דודה (דודה ג'נה, שערו בנפשכם!). ומשחר נעוריה היא רצתה להיות רעיה ואם.

אבא'לה בוא לאוסקר של הפורנו

המשפחה שלה בהחלט השלימה עם הבחירה האיך לומר זאת? מיוחדת שלה בקריירה. למעשה, לטקס פרסי האוסקרים של הפורנו, היא לוקחת את אביה בתור בן זוג. בראיון לקידום הספר שלה אמר אחיה, טוני: "אף אחד לא רוצה שאחותו תהיה חשפנית, אבל עדיף אחות חשפנית מאשר אחות מתה". מסתבר שהיא היתה די קרובה לזה, יותר מפעם אחת.

בכלל, החיים שלה די מבולגנים. אמה מתה מסרטן כשהיתה זאטוטה, ועם כל הכוונות הטובות של אבא לארי, הוא עבד כל הזמן, ובקושי היה בסביבה. הוא התחתן עם מישהי שהתעמרה בילדיו. ג'נה וטוני התרוצצו בלי כל השגחה במשך רוב שנות ילדותם, שעברו עליהם בלאס וגאס, בפנמה סיטי שבפלורידה ובמונטנה.

ההתנסות המינית הראשון של ג'נה ג'יימסון היתה בגיל 12, ואת בתוליה היא איבדה כעבור כמה שנים (הגיל המדויק לא נמסר בכתבה), כשהתעלפה מרוב שכרות ונער שחיבבה ניצל זאת. אבל במקום לכעוס, היא נדלקה על העניין והמשיכה לשכב איתו. בתיכון, התנפלו עליה נערים מבי"ס אחר, היכו אותה באבנים ואנסו אותה. גם הדוד של החבר שלה אנס אותה. היא מעולם לא סיפרה על כך, אפילו לא למשפחה. לג'יימסון לא היו הרבה זכרונות מאמא שלה, אבל היא זכרה שאמה היתה רקדנית בווגאס ורצתה ללכת בעקבותיה. היא שלפה את הפלטה מהשיניים עם פלייר כדי להיראות בת 18 באודישן. ולמרות שהיתה מאוד ביישנית, על הבמה היא איבדה כל מעצור. היא התחילה להתפשט זמן קצר לאחר תחילת עבודתה כרקדנית, בעצתו של חבר לשעבר, ג'ק, שהציע שכך תוכל להרוויח יותר כסף. בראשית דרכה, היא רקדה בשביל השחקן ניקולס קייג', שפקד באופן קבוע את מועדון החשפניות בו עבדה. היא מספרת גם על סקס עם הרוקר המוזר מרילין מנסון ועל נשיקה מברוס וויליס.

ג'ק צדק, ג'יימסון הפכה אשת עסקים ממולחת, שלמדה מגיל צעיר איך לסחוט כסף מגברים. אחר כך באו כתבות במגזינים, סרטי פורנו - וסמים, איך לא. לפי האומדנים שלה, היא שכבה עם 60 עד 80 גברים ונשים. ממש לא הרבה, כשחושבים על זה. היא לא נבוכה בכלל לעשות סקס לעיני מיליונים, והיא כותבת: "אין לי בעיה לעשות סקס מול המצלמה, אבל אני לא אוהבת לצפות בעצמי עושה את זה. זה גורם לי תחושת אי נוחות". לדבריה, כשפגשה את בעלה השני, ג'יי גרדינה, מפיק סרטי פורנו ו"אהבה אמיתית" שלה, הפסיקה להזדיין לעיני המצלמה עם אנשים מלבדו.

היי, זה דבר בריא, ואני מאושרת

בכתבה שהתפרסמה ביוני 2001 במגזין המקוון Salon.com, שיכנע הכתב פיטר קיטינג את ג'יימסון לבוא לדירתו ולצפות יחד איתו ועם שתי חברות שלו בסרט וידאו בכיכובה. שתי החברות, עתונאית בת 25 בשם כריסטינה ומפיקת טלוויזיה בת 30 בשם לואיזה, התלהבו מהמפגש עם כוכבת הפורנו לא פחות מקיטינג עצמו. "ג'נה נחשבת כוסית גם בעיני נשים; צריך לבדוק למה", רשם לעצמו קיטינג בעקבות אותו ערב בלתי נשכח. ג'יימסון, בעלת עיני תכלת חתוליות, שפתיים מלאות, מידת חזיה 34D, ממש אוהבת את המקצוע, מסתבר. הבנות (וקיטינג עצמו, מן הסתם), רצו מאוד לדעת אם ג'יימסון אכן נהנית ממה שהיא עושה. האם ההתלהבות היתרה שהיא מפגינה בסרטים היא אמיתית - או שהיא בעצם קורבן של התעללות, כמו לינדה לאבלייס, כוכבת הקלאסיקה האוראלית "גרון עמוק". "כולם חושבים שפורנו זה ממש גרוע, הבנות האלה על סמים, הן צריכות למצוץ לגברים אפילו בשביל להגיע לסרטים האלה מלכתחילה", אמרה ג'יימסון. "אני שוברת את הסטריאוטיפ הזה. אני תמיד אוהבת לומר: היי, זה דבר בריא, ואני מאושרת. אני מנהלת בעצמי את ההצגה, ואף אחד לא אומר לי מה לעשות. אני לא אומרת שלכל הבנות יש אותן הזדמנויות, אבל אני מנסה לשנות את מצב הדברים".

ג'יימסון היא אחת מכוכבות הפורנו היחידות שנכנסה אל מה שנקרא "הזרם המרכזי". היא היתה מארחת בתוכנית "Wild On" ("בילוי פרוע ב...) הסקסית של ערוץ E, התארחה באופן קבוע בתוכנית של האוורד סטרן והשתתפה בסרטו "פרטים אינטימיים". היא גם היתה במרכז ספיישל חדש של VH1 - "הווידויים של ג'נה ג'יימסון".

היא נמצאת בעמדה כזאת, שהיא יכולה לבחור את הסרטים ואת השחקנים האחרים שמשחקים לצידה. היא מקבלת תמלוגים (תופעה יוצאת דופן בעולם סרטי הפורנו), היא הקימה חברת הפקה, Club Jenna, ויש לה אתר רשמי (בתשלום) www.jennaj.com, אם כי ניתן למצוא בקלות ברחבי הרשת שפע תמונות שלה, וגם סרטי וידאו בהשתתפותה, בחינם.

גרבי רשת: sarlink.tripod.com/eros.htm

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/jenna.htm

www.AgreementsEtc.com - automated legal contracts

79