אתרים בכיף / שרית פרקול

יום ראשון - 24.10.2004

מדריך אתרי סקי

באתר למטייל - מנוע השוואתי לחופשת סקי וקהילת גולשים

"לאחר חיפוש אחרי ריגושים חדשים ובהתאם למצב המיתון בארצנו הקטנה החלטנו לצאת לחופשה קצרה (סוף שבוע ארוך) וזולה בצ`כיה", נכתב במדור "סיפורי גולשים" באתר הסקי של רשת "למטייל". בכתבה מתואר הצוות: אריה הגולש האולטימטיבי (סקי), פאבל הגולש האלטרנטיבי (סנובורד), יוני הגולש המתנגש (סקי), יהודה הגולש האינטימי (סנובורד) ואחרון חביב, עדן הגולש המתרגש, יורש העצר של אריה. בהמשך, על פני שישה עמודים פלוס תמונות, מתוארת הרפתקת הסקי באתר Spindleruv Mlyn בצ'כיה. סיפורי סקי נוספים: על באד גשטיין שבאוסטריה, ועל חופשת סקי בקבוצה מאורגנת בת 76 נפשות מכל הגילים והרמות, באישגל שבאוסטריה.
לקראת פתיחת עונת הסקי, בה צפויים רבבות ישראלים לפקוד את האתרים השונים ברחבי העולם, מציע אתר הסקי המקיף של למטייל אינדקס אתרים, שבעזרת מנוע חיפוש מניב מידע רב על כל אתר ואתר, כולל מסלולי סנובורד.
ב"סקי למטייל" יש נתונים עדכניים לגבי גובה השלג ותנאי הגלישה. הנתונים מעודכנים ברמה יומיומית, כולל תמונות המועברות על ידי מצלמות הממוקמות באתר הסקי. יש פירוט של לפי דרגות הקושי, מחירי סקי-פס ורשימת שאר המתקנים, כגון בריכות שחיה ומכוני כושר. יומן אירועים מקוון מביא מידע חדשותי הקשור באתרי הסקי, לצד דיווחים על אירועי תרבות ותחרויות סקי גדולות הנערכות במקומות השונים. כן אפשר למצוא באתר מפות של אתרי הסקי השונים ולהדפיסן. במפות מסומנים המסלולים השונים ורמות הקושי שלהם.
באתר פועלת מערכת השוואות בין אתרי סקי שונים. המערכת משווה בין נתוני האתרים, אתר מול אתר או בהשוואה למספר אתרים, על פי 24 קריטריונים, כולל התורים למעליות והפעלות לילדים. סקר מומחי הסקי מפרט אתרי סקי באירופה שנבחרו בעזרת סקר שנערך בין 600 מנהלי אתרים ומנהלי בתי ספר לסקי המסונפים לאיגוד האירופי לאתרי סקי. אם תרצו, למשל, לבחור את חופשת הסקי שלכם על פי המסעדות שבמקום, או על פי חיי הלילה הסוערים, תוכלו להיעזר בסקר הזה.
הפורום באתר, שמנוהל בידי מומחים מענף הסקי, מספק טיפים, תשובות לשאלות ושיחות על עולם הסקי. אם אתם מחפשים שותפים לטיול סקי, עצות בדבר רכישת ציוד והמלצות על אתרים, או צופים מתלהבים בתמונות שצילמתם בטיול האחרון - זה המקום.
באתר יש גם מילון מונחי סקי לגולשים מתחילים, רשימת ציוד חובה, מידע על קנייה והשכרה של נעליים, מגלשיים, מחברים ומקלות, וגם תרגילים לבניית כושר לקראת הסקי. את ההכנות אפשר לקנח בצפייה בסרטי וידאו שצילמו הגולשים.
סקי למטייל: www.lametayel.com/ski--->>> תכנון טיול באינטרנט: www.perkol.itgo.com/travel.htm


כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kef24-10-4.htm

Sarit Perkol internet pages


88