אתרים בכיף / שרית פרקול

יום ראשון - 8.8.2004

דרך האבנים הצהובות

"דווקא הייתי תלמידה טובה בבית ספר יסודי, ועובדה שכל מה שהמורה רוחמה לימדה אותי על ימה וקדמה, נחרט במוחי. כל פעם שאנחנו רואים שלולית כחולה אני צועקת בשמחה 'הנה הים' ויודעת שעל בטוח זה צד מערב", כתבה יונית תחת הכותרת המסקרנת "איך מגיעים לחווה נידחת בצפון הולנד מבלי לשבור את השיניים בהולנדית או לשבור לבן זוגי את השיניים בעברית צחה?". במאמר, המתפרסם בפורום טיולי תרמילאים באתר "תפוז", היא ממשיכה ומספרת: "ההנחיות שלו, הנובעות ממסלול המפ"ים המזורז, שולחות אותי לחפש את הצפון ולא באופן מילולי, אלא דרישה מוחלטת 'תתאפסי', מורידות לי את המוטיבציה להמשיך להחזיק את המפה, מצפן והפתק המצ'וקמק שבו רשמה לנו אינגריד את הכתובת של הבית בחרונינגן אי שם". באזור המאמרים בפורום תמצאו מאמרים על תאילנד, על אקוודור, על צפון אמריקה, יפן, לונדון ועוד, כולל מאמר המסביר איך ללכת לאיבוד בלי כל חשש - מזווית אישית של מטיילי תרמיל.

בפורום התרמילאים, המנוהל על ידי יאיר סלע, יש גלריות תמונות של צילומי טיולים מהארץ ומהעולם, תרומתם של חברי הפורום, כולל הנצחת טיול שערכו חברי הפורום בהרי אילת. אפשר להגיע דרך מדור הקישורים בפורום אל אתר המתמקד במציאת שותפים לטיול, אל אתר עם מנוע חיפוש של בתי קפה אינטרנט ברחבי העולם, אל חנויות ציוד למטיילים, אל אתר בינלאומי לחיפוש טרמפים ואל אתרים של חברות המציעות טיסות זולות. אזור "טיפים אישיים" מפנה אל מידע ועצות היכן לטייל, בעברית ובאנגלית, טיפים ומסלולים, ויש גם מדריכי יעדים, מסודרים לפי יבשות העולם. מדור "לינה" מפנה אל אתרים בינלאומיים המציעים להתארח חינם בבתים של אנשים, לצד אתרי אכסניות בעולם, הוסטלים פרטיים באירופה וחניוני קמפינג בישראל.

בפורום עצמו תמצאו שאלות ושיחות בנושאים רלוונטיים, כמו הזמנת כרטיסי רכבת באינטרנט, נסיעה לבורמה, שאלות על נפאל, איפה קונים נעלי טראק והתלבטויות בין יעדים. ואם מישהו יודע על מסלול הליכה מאוד ארוך באירופה, בעקבות מסע של אבירים, מסלול צבוע צהוב לכל אורכו - יש בפורום מישהו שישמח לקבל על כך פרטים.
פורום טיולי תרמילאים: forums.tapuz.co.il/backpackers


--->>> תכנון טיול באינטרנט: www.perkol.itgo.com/travel.htm


כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kef8-8-4.htm

Sarit Perkol internet pages


76