הדפסים מקוריים על חולצות, תיקים וספלים

כיכר אתרים / שרית פרקול

תרומות לתחזוקת האתר יתקבלו בברכה יום ראשון - 10.4.2005

שמירת סמסים באינטרנט

אתר תפוז אנשים מציע, בראשונה בישראל, תיבה אינטרנטית אישית לשמירת SMSים נכנסים ויוצאים מכל מכשירי הסלולר. השירות, Mlog, ניתן חינם ללקוחות כל הרשתות באתר תפוז אנשים. התיבה מהווה שירות המשלים את שירותי המפעילות הסלולריות ומאפשרת גם לנהל את כל תכתובות ה- SMS (וליזום SMS מהאתר), לייבא ספר טלפונים וכתובות של אנשי קשר מהאאוטלוק, לפתוח ספריות, להוסיף להודעות הערות אישיות, לקדם אותן לחברים וכולי. השירות מאפשר גם שמירת הודעות תמונה (MMS), לא רק הודעות טקסט. שולחים את ההודעות החשובות למספר טלפון מקוצר הקבוע מראש (מחיר המשלוח הינו 50 אג'), וההודעות מגיעות לתיבה האישית. אפשר לנהל אותה כמו שמנהלים דואר רשת.
www.mlog.co.il

מיסוי שוק ההון

עקרונות יסוד במערכת המיסוי, מיסוי השקעות במניות נסחרות, מיסוי השקעות באגרות חוב נסחרות, מיסוי השקעות בקרנות נאמנות, מיסוי פקדונות ותוכניות חיסכון ומיסוי מכשירים פיננסיים נגזרים - בנושאים אלה מתמקד האתר החדש "מיסוי שוק ההון", בעריכת עו"ד (רו"ח) אלכס שפירא. באתר מידע שימושי רב בתחום מיסוי שוק ההון, תוך חלוקה מסודרת לאפיקי ההשקעה השונים. יש בו חדשות בתחום, מילון מונחים, קישורים ופורום בו אפשר לשאול שאלות על מיסוי שוק ההון בישראל ובחו"ל. ניתן גם להירשם (חינם) למועדון החברים כדי לקבל עדכונים.
www.capitax.co.il

אגו טריפ

אתר "פריפל" יכול לרומם מאוד את האגו, אבל גם לרמוס אותו - תלוי במידת הפופולריות שלכם ברשת. האתר יראה לכם כמה אתם באמת שווים, מבחינה דיגיטלית. האתר בודק בכמה מנועי חיפוש את השם שהקשתם בתיבת החיפוש, סופר כמה פעמים נמצא השם אונליין ומבצע חישוב שמניב דירוג מספרי מסוים. אחר כך אפשר לדעת כמה אנשים יותר מפורסמים ממך וכמה אנשים - פחות מפורסמים. הדירוג יכול להשתנות מפעל לפעם, שכן מנועי החיפוש מתעדכנים כל הזמן. כמובן, אפשר גם לחפש שמות של אחרים, ואפילו להשוות בין הפופולריות שלכם לבין הפופולריות של מישהו אחר.
www.preople.com

הג'וב המחורבן ביותר

ערוץ 4 הבריטי רוצה לגרום לכם להרגיש טוב יותר עם העבודה שאתם עושים. נמאס לכם לשבת כל היום על התחת ולתקתק נתונים? אריזת עופות קפואים בסרט נע מאוסה בעיניכם? יש להניח שזה בכל זאת עדיף על פני איסוף עלוקות, או לדרוך על צמר ספוג שתן כדי לרכך אותו. אז הנה, העבודה שלכם לא הכי גרועה בעולם. יש גם מבחן מקוון, שיעזור לכם לדעת באיזו מידה הייתם מתאימים לפרנסות העבר. משלחי היד נחלקים על פי תקופות: רומאית-אנגלוסקסית, ימי הביניים, טיודור, סטיוארט, גרגוריאנית, ויקטוריאנית.
www.channel4.com/history/microsites/W/worstjobs

בלוגיאדה חדשה

עידן שלומן מריץ מערכת בלוגים חדשה, המאפשרת לכל אחד ליצור בלוג חינם, עם עיצוב אסתטי ועם מערכת העלאת קבצים, שליחת עדכונים לקוראים, תבניות עיצוב ועדכוני RSS.
blogim.signup.co.il

משחקיאדה ותיקה

דרור ממליץ על אתר משחקי רשת ותיק, "אונליין בנדיט", הכולל משחקים כמו שש-בש, יאצי, טטריס ופאזל, בהם ניתן לשחק עם אנשים מכל העולם, עם אופציית צ'יטוט תוך כדי ושמיעת מוזיקה מתחנת רדיו ניו-יורקית. באחרונה הוכנסו גם משחקים ליחיד: פאקמן ומשחק היהלומים. צריך להירשם ולהתקין תוכנה (חינם).
www.onlinebandit.com

הערצה לאבריל לווין

אתר הערצה לזמרת אבריל לווין, עם חדשות, תמונות, דיסקוגרפיה, שירים להורדה, מילים של שירים, טאפטים, מועדון אייסיקיו וכפתורים באנימציה.
www32.brinkster.com/avril2003

קשקושים:

דבר אלי בתמונות. האתר הזה מאפשר לכם לאיית בתמונות. תוכלו לאיית את השם שלכם, או משפט כלשהו, עם אותיות מצולמות, הלקוחות מתוך מאגר התמונות הענקי של "פליקר". ואם אתם לא אוהבים את המראה של אחת האותיות, אפשר להחליף עד שמגיעים לאחת יפה יותר. אחר כך אפשר להדביק את היצירה באתר האישי או בבלוג.
metaatem.net/words

אירועי רשת:

עצומה נגד עישון במסעדות וברים

המרכז הגסטרונומי "על השולחן", בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן, פתח בקמפיין החתמה על עצומה, הקוראת לשר הבריאות דני נוה לחוקק לאלתר חוק האוסר באופן מוחלט על עישון בתחומי מסעדות, ברים, בתי קפה, בתי מלון ושאר מקומות בילוי ציבוריים. העצומה, המתפרסמת באתר "על השולחן" www.hashulchan.co.il, עוררה תגובות רבות מצד גולשים וחתמו עליה כבר מאות אנשים. לינק לעצומה ניתן למצוא גם באתר האגודה למלחמה בסרטן www.cancer.org.il. במכתב המופנה לשר נכתב, כי המגמה העולמית (ניו יורק, אנגליה, אירלנד, איטליה ועוד) תגיע גם לישראל במוקדם או במאוחר, כך שאין להתעכב עוד בחקיקת החוק. החקיקה הקיימת, המחייבת חדר עישון נפרד ומאוורר, אינה יעילה ואינה ניתנת לאכיפה במסגרת החוק הקיים. המצב בעולם מוכיח, כי גם במקומות בהם נאסר העישון על המבקרים, לא נפגעו העסקים מבחינה כלכלית וחיי הלילה ממשיכים לשקוק כסדרם. בעקבות העצומה הוחלט במערכת "על השולחן" להקים את "מועדון המאפרות הנקיות" – רשימת המסעדות הנקיות מעשן בישראל. כן מובאות באתר תגובותיהם של בעלי המסעדות והסיבות שהביאו להחלטתם למנוע עישון במסעדותיהם.

למען רן אדר

פורום המתנדבים/ות בפורטל BHS לשוויון זכויות ולצדק חברתי התגייס להצלת חייו של לוחם השייטת רן אדר, יוצא שייטת בעל עיטור העוז וצל"שים, שחלה בסרטן המעי הגס, ככל הנראה כתוצאה מצלילותיו באזור נחל הקישון. בבית חולים "סיינט ג'ורג'" בגרמניה קיימת שיטת טיפול רפואי שיכולה להציל את חייו (טיפול שכזה כבר הציל צוללים שהיו במצב דומה). הטיפול כרוך בתשלום נכבד, והמדינה אינה מאשרת את החזרי הטיפול והנסיעה.
התרומות נאספות בחסות ובעזרת עמותת "אנשי הדממה", שהינה עמותת לוחמי חיל הים אשר נפגעו בעקבות פעילותם הצבאית באזור הקישון. מספר העמותה: 580382869. מספר חשבון הבנק של העמותה לתרומות: 333144. בנק הפועלים, סניף 612 בנתניה.
כתובת למשלוח צ'קים: ת.ד. 1969 רמת השרון 47100 , עבור רן אדר (את הצ'יקים יש לרשום לפקודת עמותת אנשי הדממה עבור רן אדר) לקבלת קבלה על התרומה נא לשלוח פקס למספר: 09-8324251. יש לציין בתרומה כי התרומה מיועדת עבור רן אדר , את סך התרומה, שם התורם וכתובת למשלוח הקבלה. הקבלה המוכרת חלקית במס (בהתאם לחוק העמותות).

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar10-4-5.htm

Sarit Perkol internet pages


225