כיכר אתרים / שרית פרקול

יום ראשון - 24.7.2005

המחשבים מתגייסים לטובת הקהילה

יש התורמים מכספם, יש התורמים מזמנם. משתמשי המחשב שמחוברים לאינטרנט יכולים פשוט לתרום את כוח המחשוב של המחשב האישי שלהם (מעבד וזיכרון), בזמן שהם אינם משתמשים בו. לראשונה בישראל ריכז האיגוד הישראלי לטכנולוגיות גריד (www.grid.org.il), את חמשת הפרויקטים ההתנדבותיים המרכזיים שקיימים כיום בעולם. משתמשי המחשב בישראל יכולים לתרום את כוח המחשב למען המדע והרפואה לפיתוח תרופות נגד סרטן ומחלות נוספות. זה לא עולה כסף, גם לא גוזל זמן (כוח המחשוב שאנו תורמים מנוצל רק כאשר אנו לא עובדים על המחשב). חלק מהמחקרים שבהם יכולים להשתתף המחשבים האישיים שלכם עשויים להציל חיים.
קישור ישיר לבחירת פרויקט: grid.org.il/Index.asp?CategoryID=224

שירות הקלטת שיחות

כמעט כל אחד נתקל במקרים בהם הצטער שלא הקליט את השיחה - משא ומתן עם הבוס, שיחה עם בעל הבית, עם הבנק או עם הרשויות. יש הרבה מקרים בהם דברים נאמרו ואנשים פעלו על פי הנאמר, אך לאחר זמן מה חזר בו אחד השותפים לשיחה, טען כי לא הובן נכון, או אפילו הכחיש שהדברים נאמרו.
שירות חדש של חברת "מקליטל" מרעננה מאפשר להשתמש בטלפון הסלולרי או הקווי להקלטת שיחות. השירות מאפשר לכל מתקשר להקליט את השיחות הנכנסות או היוצאות ולתעד אותן אצלו במחשב האישי או להאזין להן ע"י חיוג למערכת. השירות של מקליטל מסופק בחינם ללא כל עלות, פרט לעלות שיחת טלפון למפעיל סלולרי.
www.maklitel.co.il

במקום לדבר עם הקיר

"דבר עם הצבא" הוא שירות הניתן על ידי עורכי דין יוצאי הפרקליטות הצבאית, המתמחים במשפט הצבאי ובהתנהלות מול רשויות הצבא. השירות אמור להקל על מתגייסים, חיילים ומשפחות לאתר את הגורם המתאים אליו יש להעביר את הפנייה ואת פרטי ההתקשרות שלו (טלפון, פקס וכו') בנוגע לדברים המטרידים אותם, לנסח את הפנייה ולהגדיל את סיכויי הצלחתה. השירות ניתן לפני גיוס, לחיילים בסדיר ולחיילי מילואים. סוגי פניות לדוגמה: יש לכם כישורים מיוחדים ואתם רוצים להשתבץ בצבא בהתאם להם, המשפחה מהגרת לחו"ל רגע לפני הגיוס ואתה לא יודע מה לעשות, יש לך בעיה רפואית ולא מזמנים אותך לוועדה רפואית, יש לך בעיות כלכליות ואתה לא מצליח לדחות את שירות המילואים ועוד ועוד.
www.talktothearmy.co.il

פורום שרינק פרנדלי

באתר "דוקטורס" הושק פורום "שרינק פרנדלי", בהנהלת ד"ר גידי רובינשטיין. הפורום מוגדר כייעוץ פסיכולוגי להומוסקסואלים, ביסקסואלים ומתלבטים למיניהם. שאלה לדוגמה, תחת הכותרת "הומוסקסואליות כשלב": "אני בן 25 וטרם היו לי מחשבות מיניות (פנטזיות) או משיכה פיזית לנשים. איני מתכחש להיותי הומוסקסואל אולם רציתי לדעת מה הסיכוי שמצב זה ישתנה מעצמו, שיום בהיר אחד אני אקום עם חשקים מיניים כלפי נשים אטרקטיביות?"
www.doctors.co.il/m/Doctors/a/Forums/xFF/List/xFI/1389

אתר משודרג לאוניברסיטת בן-גוריון

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב משיקה אתר משודרג, שנועד לשמש את חברי הסגל ואת הסטודנטים. האתר מפולח לפי נושאים ולפי קהלי יעד ומאפשר גישה לכל המידע מנקודה יחידה עבור כל הפקולטות בקמפוס. יש באתר גם לוח אירועים וחדשות מרכזי, אפשרות לאתר אנשי קשר, שנתוני לימוד, הרצאות אקדמיות ועוד.
www.bgu.ac.il

קשקושי קיץ:

גולשת בין הכדורים

girl wearing bikini among balls

מעין שומר מסך אינטראקטיבי - בחורה גמישה מאוד בביקיני גולשת בין כדורים גדולים וקטנים על פני המסך שלכם. אם היא נתקעת, אפשר לעזור לה קצת עם העכבר. ואם המחשב שלכם נהיה פתאום איטי מאוד - זה בגללה.
www.izpitera.ru/lj/tetka.swf

שרים בין הביצים

"ביצים ביצים" המשכיב, "החום בוטל" האלמותי, "נקה 7" ו"ננס" הקלאסיים, "יוסף מלך השטיחים" ועוד פרסומות רדיו של פעם, באגף הנוסטלגיה בארכיון של אתר שפ"מ.
www.shapam.co.il/Index.asp?CategoryID=57

זורקים חרא של פרות

שונאים אתר מסוים? למה שלא תזרקו עליו חרא וירטואלי מהביל ומעלה זבובים, תכו אותו במכת התולעים, תשרפו אותו, תקשקשו עליו, או סתם תפציצו אותו ברובה צבע או בעגבניות?
www.netdisaster.com

חגיגה של מבוכים

לחובבי מבוכים, אתר שוקק משחקי מבוך מקוונים מכל הסוגים, ברמות שונות.
www.clickmazes.comלמדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar24-7-5.htm

Sarit Perkol internet pages


409