הדפסים מקוריים על חולצות, תיקים וספלים

כיכר אתרים / שרית פרקול

תרומות לתחזוקת האתר יתקבלו בברכה יום ראשון - 3.4.2005

יום לאומי לאינטרנט בטוח 4.4.2005

צריך אינטרנט בטוח כל יום, אבל בשביל להגיע למצב הזה, צריך הסברה: איך להיזהר מפני מפגעים טכניים כמו וירוסים וסוסים טרויאניים שמסתננים למחשב, וגם איך להיזהר מאנשים חורשי-רע, שאורבים מהצד השני של הקו.
הסברה כזאת נדרשת לכל אחד, ובמיוחד - לילדים ולבני נוער. זה יכול להתחיל דרך ההורים, המורים והמחנכים, זה יכול להתבצע דרך המתנ"סים, וזה יכול להיות מועבר ישירות דרך אתרי אינטרנט ייעודיים, עם מאמרים, הסברים ומצגות.
באתר של מיקרוסופט שהוקם לכבוד היום הבטוח, בו משתתפים גורמים רבים מהמגזר הציבורי, הממשלתי והעסקי, יש מידע על הדרכות ואירועים שיתקיימו במסגרת היום הבטוח במרכזים של החברה למתנ"סים, להב"ה, באשכולות הפיס ברחבי הארץ, במרכזי הדרכה ובמכללות. יש גם מאמרים טכניים, פורומים ותמיכה, פניות נפרדות להורים ולנוער וקישורים להורדות מומלצות ולאתרים רלוונטיים, כמו אתר מידע ותמיכה לצעירים Y elem ואתר משטרת ישראל המיועד לאוכלוסיית הילדים והנוער.
לארגון היום הלאומי שותפים איגוד האינטרנט הישראלי, גלי צה"ל, החברה למתנ"סים, משטרת ישראל, עמותת אשנ"ב, משרד החינוך, התרבות והספורט, צ'קפוינט, MSN, בזק, אינטרנט זהב ואגף התקשוב בצה"ל.
יום בטוח במיקרוסופט: www.microsoft.com/israel/safeinternet
הפעלות וחומרי העשרה, כולל ערבית והחינוך המיוחד: www.haderanet.co.il/etika/safesurf

קטלוג ספרים אישי

למי השאלנו את "רודף העפיפונים"? באיזה מקום בספריה הנחנו את "רומן רוסי"? בגרסה המקוונת של "חנות הספרים של איתמר", צייד הספרים המשומשים, נוספה אופציה של קטלוג אישי. מנוע החיפוש של האתר מאפשר ליצור קטלוג ממוחשב של הספריה הביתית. כאשר תחפשו פעם ספר בבית, תוכלו לחפשו לפי תוכן, לפי שם גיבור, אפילו לפי שם המאייר. הקטלוג האישי ייתן לכם מידע היכן הספר מונח, למי השאלתם אותו ועוד. אם הספר אותו אתם מבקשים לקטלג כבר מופיע באתר שלנו, אינכם צריכים כלל להכניס את פרטיו, אלא פשוט להעתיק אותו אליכם. נוסף על האפשרות לצפות ברשימת הספרים שלכם, יכלול הקטלוג מידע נרחב ומקיף על הספרים (מחבר, מתרגם, מאייר, מס' עמודים, תוכן, מילות מפתח ועוד) ויאפשר לכם לבצע בספרים חיפושים מסוגים שונים.
www.itamar-books.co.il

תביעות קטנות

חזרתם הביתה וגיליתם כי שוב עבדו עליכם, המוצר פגום, השירות לקוי, ואתם מרגישים כ"איש הקטן" הניצב מול המערכת גדולה. כל-כך כעסתם ומיד פניתם למוכר/חברה, אבל הפעם הטון לפתע השתנה: "לא הבנתם/שמעתם נכון, זו בעיה שלכם ואין לנו מה לעשות...". כך נכתב באתר "תביעות קטנות", המנוהל על ידי משרד עורכי-דין ורד, בן-אריה, בינט ושות', שמפעילים גם את אתר דוחות החנייה השימושי. הם מבטיחים לעזור ולפרש לכם את כל הפרטים הקטנים והגדולים.
בית המשפט לתביעות קטנות הוקם על מנת לעזור לצרכן והאיש הפשוט לפתור סכסוכים אלו ואחרים באופן פשוט יחסית. בבית משפט לתביעות קטנות תוכלו לתבוע בגין כל עוול ונזק (עד לסכום קצוב) שנגרמו לכם החל מחברת החשמל ובזק וכלה בשכנה מלמעלה, בהליך מהיר וזול. באתר יש מידע על ליווי משפטי, מכתב התראה, כתב תביעה וכתב הגנה, פשרה וגישור וערעור. יש מדור שאלות ותשובות, אזור של פסיקה וחקיקה, מידע שימושי, חדשות וקישורים.
תביעות קטנות: www.tviot.com
דוחות חנייה: www.hanaya.co.il

הבלוגיה שלי

תפוז השיק את "הבלוגיה שלי" - מערכת המאפשרת לכל גולש לקבל עדכוני תוכן מכל אתר או בלוג התומך בRSS. יעודה של המערכת החדשה היא להפוך את צריכת התכנים לחוויה פשוטה, קלה ומהנה על ידי ריכוזם במקום אחד - ממשק נוח שאליו ניתן לגשת מכל מחשב. כל שעליכם לעשות הוא להעתיק את כתובת ה-RSS של כל בלוג או אתר בארץ ובעולם התומך בשירות ולהדביקה בשדה המתאים. מעתה, העדכונים האחרונים מהבלוג הנ"ל יופיעו בכל פעם שתגלשו ל"בלוגיה שלי", וכאשר תבחינו ברשומה מעניינת תוכלו ללחוץ על הקישור ולהגיע אליה ישירות. בכל זמן שתמשיכו לגלוש ב"בלוגיה שלי" עדכונים חדשים ימשיכו להגיע אליכם בליווי התראה קולית על העדכון החדש.
www.tapuz.co.il/blog/default.asp

אירועי רשת:

יום א' 3.4

22:30 - אלון נוימן יתארח באתר הרשמי של הסדרה "מילואים" מיד אחרי שידור הפרק.
mil.tapuz.co.il

יום ב' 4.4.2005

21:00 - מאיר שליבו ושחר מינץ, שעזבו את הרכב "הדג נחש", חוזרים לפורום הלהקה
לענות לשאלות במסגרת 9 שנים לפעילות הלהקה.
forums.tapuz.co.il/hadag

יום ג' 5.4.2005

כל היום: מפגש רסלמניה של פורום wwe בתפוז.
forums.tapuz.co.il/wwe

20:00 - מוקי ופילוני מתארחים live ב-blogtv ובפורום המעריצים.
forums.tapuz.co.il/muki_d

יום ד' 6.4.2005

22:00 - מורן אטיאס מתארחת באתר הרשמי של "דיל או לא דיל".
www.tapuz.co.il/deal

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar3-4-5.htm

Sarit Perkol internet pages


242