כיכר אתרים / שרית פרקול

יום ראשון - 4.7.2004

light blue sandles

קטעים של מחשבים

שאלה: מה זה מחשב שהתחתן? תשובה: מחשב נישא.
שאלה: איך כותבים מאהב? תשובה: מם. אלף. הא. בית ו-Delete.
אתר "דיסקטע" החדש הוקם על ידי מתכנת, שהחליט שיש כבר מספיק בדיחות מחשבים כדי להצדיק אתר שלם. תמצאו שם לקט בדיחות בעברית, חלקן קצרצרות, חלקן ארוכות, חלקן מצחיקות, חלקן פחות.
www.disketa.co.il

התרומה של מיקרוסופט

לרדת על מיקרוסופט זה כנראה הספורט הבינלאומי הנפוץ ביותר. "התרומה הכי גדולה והכי מסוכנת של מיקרוסופט לתעשיית התוכנה היא כנראה הרמה אליה הורידה את ציפיות המשתמשים", נכתב בציטוט מאת אסתר שינדלר, המתנוסס בגלריית ההתרסקויות של מיקרוסופט, אותה מתחזק דייויד ג'ופה. בגלריה הזאת מפורטות, בטקסט ובצילומי מסך מלווים, שגיאות מעצבנות במיוחד דרך מערכות ההפעלה המתקדמות עם השנים, החל מימי המסכים הכחולים ועד לימי ה-XP העליזים.
www.scorpioncity.com/mscrash.shtml

יודע חקלאי פיקח

התערוכה החקלאית הווירטואלית, אגרי-א-הד, נועדה למלא את החלל שנוצר בעקבות הירידה הכלל עולמית בהשתתפות בתערוכות מאז אירועי ה-11 בספטמבר 2001. התערוכה תדמה באופן מלא ביקור בתערוכה רגילה ויהיו בה ביתני תצוגה ואפשרות לקיום שיחות ישירות עם המציגים. כן יתקיימו במהלכה כנסים והרצאות ו"קפיטריה וירטואלית" לשיחות בין הגולשים באתר.
התערוכה תפתח ב-15 ביולי, למשך שלושה חודשים. צפויים להשתתף בה 150 מציגים מרחבי העולם, בהם החברות המרכזיות ליצור ושיווק מוצרי השקיה, דשנים, חומרי הדברה, תשומות לחקלאות, מזון וכן מכוני מחקר וחברות לביצוע פרויקטים בתחום החקלאות. נמסר כי במחצית הראשונה של יוני נרשמו 220 אלף כניסות מ-78 מדינות לאתר ההקמה של התערוכה. עלות הכניסה, 10 דולרים, תאפשר כניסות חוזרות ללא הגבלה.
www.agriahead.com

האינטליגנציה של הרגש

זה התחיל לפני 2,000 שנה, כאשר אפלטון כתב, "לכל למידה בסיס רגשי". מאז, מדענים, מחנכים ופילוסופים עובדים להוכיח או להפריך את חשיבות הרגשות. בדרך כלל, המסקנה היתה שהרגשות מפריעים, אבל בעשורים האחרונים, מתחילים להוכיח את ההפך. באתר החדש של המרכז לאינטליגנציה רגשית, בהנהלת נורית אלפנבוים, מסבירים את פשר המושג ומסבירים כיצד מועילה האינטליגנציה הרגשית בחיי היומיום, בעבודה ובזוגיות. מהבחינה הפרקטית, יש באתר פירוט סדנאות וקורסים שמציע המרכז.
www.ei-center.com

ברכות לדוד סם

מזל שיש גלויות אלקטרוניות, כך שלא נורא אם נזכרתם רק ברגע האחרון שהיום ה-4 ביולי, ויש לכם חברים בארצות הברית שישמחו לקבל מכם ברכה. אתר 123גריטינגס מציע חינם עשרות גלויות אלקטרוניות, עם זיקוקים, פסל החירות, ברכות מיוחדות לחברים וברכות לאוהבים.
www.123greetings.com/events/fourth_of_july

אופנה בשידור חי ברשת

קליפים מתוך תצוגות אופנה, כתבות על בגדים, הנעלה, איפור ותמרוקים, חדשות ומידע על מעצבים ואופנה, מובאים בערוץ האופנה החדש של וואלה. וואלה! אופנה הוקם בשיתוף עם ערוץ האופנה הבינלאומי FTV, ויהיו בו גם שידורים חיים.
fashion.walla.co.il

מה קרה לטאטו?

מי שאהב את "דורי מת", ובכלל את מגמת תרגום מוזיקה לכלל סרטוני אנימציה מקרטעים, עשוי לאהוב את היצירה הבאה של יואב ואזנה, "מה קרה לפולצ'ה?", הפעם על פי שיר של צמד הרוסיות "טאטו".
stage.co.il/Stories/344913

חדשות גוגל באימייל

למתעניינים בהנפקה הבלתי נמנעת של גוגל, דייב ממליץ על אתר חדש, שישלח לנרשמים בו חינם באימייל את כל החדשות החמות בנושא הזה, במקום לחפש מבין 2 מיליון תוצאות שמניב מנוע החיפוש כששואלים אותו על ההנפקה. בינתיים, יש יותר שאלות מתשובות: כמה מניות יוצעו? מה יהיה הסמל של המניה? ובעיקר, השאלה הגדולה, מתי תהיה ההנפקה?
www.google-stock.net

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar4-7-4.htm

Sarit Perkol internet pages


72