הדפסים מקוריים על חולצות, תיקים וספלים

כיכר אתרים / שרית פרקול

תרומות לתחזוקת האתר יתקבלו בברכה יום ראשון - 5.6.2005

זר של נרקיסים

"במשך שנים רבות ראינו את חברינו נעלמים אט אט מחיינו. הסמים הפכו לדרך חייהם עד שנגדעו החיים בדרך האבקות בואכה הירואינה. והכל התחיל לאורך שביל נייר הגלגולים - אולי יש מי שאצלו החיים ממשיכים אבל, רבים וטובים מאיתנו, לקחו את ה'סוטול' רחוק וגבוה עד כי אבדה השליטה", כותבים רמי שי ומעוז כהן באתר היפה שהקימו, "נרקיסים". הם כותבים: "בוער בעצמותינו להיות שם עבור אלה הזקוקים ליד מכוונת ולאוזן שומעת. לעשות למען אובדי העצה והדרך עד שנראה אותם איתנו בפנים מלאות ומחייכות".
לפי הכתוב באתר, הוא נועד לפעול בשני מישורים: "נסיון להזיז את עגלת הטיפול בבעית הסמים השוקעת בבוץ הביורוקרטיה ובאדישות ציבורית. יש לנו דברים לומר לרשויות ולמוסדות האמורים לטפל בבעיה זו מן ההיבטים השונים שלה, החל מהמוסדות הממשלתיים הנשענים על תקציבים ציבוריים ועד למשטרת ישראל ולמחוקקינו אשר לעיתים נראה כי מתבטלים הם ולא כל כך אכפת להם.
אתר זה מיועד גם לכם המכורים, כדי שתדעו שישנם כאלה המבינים את מחלתכם, מחלת ההתמכרות הנוראה. למרבה הצער, רבים אנחנו, ואולי נוכל דרך המקום הזה ליצור קשר ולנסות ליצור משהו גדול יותר מתוך הקשר הזה לטובת כולנו".
האתר מיועד גם "לכם בני המשפחות אובדי העצה והדרך, כדי שתהיה לכם כתובת לפנות אליה , לקבל יעוץ או הפניה למקום שאתם מחפשים ובכלל לעזור לכם להתמודד נכון עם הבעיה. גם לכם בני נוער". בהצלחה.
www.narkisim.com

נא להכיר: יאהוגל

שילוב מנועי החיפוש של יאהו ושל גוגל מחלק את המסך לשניים ומאפשר להשוות בין התוצאות של שני החפשנים המובילים. www.gahooyoogle.com

סיוע לנפגעות תקיפה מינית

בכל שנה מתקבלות יותר מ-30,000 פניות למרכזי הסיוע ברחבי הארץ, אשר מספקים סיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית באמצעות קווי חירום ארציים, פגישות וליווי לבתי חולים ולמשטרה. אתר חדש מספק מידע על מרכזי הסיוע, השירותים שהם מספקים ופעילויותיהם. האתר גם מכיל מידע על תופעת האלימות המינית ונושאים רלוונטיים בתחום המשפט, התקשורת והספרות המקצועית. המידע ניתן בעברית, ערבית, רוסית ואנגלית. www.1202.org.il

איזה סרט זה?

האתר הזה מציג ארבע תמונות סטילס מתוך כל סרט, וצריך לנחש על פיהן איזה סרט זה, מתוך 20 אפשרויות. האתר מדרג את הישגיכם, ואם אתם טובים בזה, אולי תרצו להירשם - כדי ששמכם יתנוסס בהיכל התהילה. www.guesswhichmovie.com

סמטת הפודקסטים

הפופולריות של הפודקסטים - קבצי הקול המשודרים - הולכת וגדלה. כדי לעזור להתמצא בשפע השידורים, אתר "סמטת הפודקסטים" חילק לקטיגוריות כמעט 3,000 פודקסטים שונים.
סמטת הפודקסטים: www.podcastalley.com
אוסף הפודקסטים של ג'ייסון סקוט: audio.textfiles.com/shows

חומרים למנהלים

אתר האינטרנט "בטרמנג'מנט", שנבנה בשיתוף חברות ענק כמו IBM, SAS, דלוייט, IQA ועוד, משתף מנהלים בידע הייחודי של החברות בנושאים חשובים הקשורים בתחומי ניהול שונים. האתר, הכתוב באנגלית, מספק מידע רחב, חלקו בתשלום וחלקו בחינם, בנושאים כמו ניהול ביצועים, ניהול פיננסי, תובנה עסקית, קשרי לקוחות ועוד. הלימוד מתבצע באמצעות סדרות לימוד עצמי, מאמרים וקורסים של טובי המומחים מאותן חברות. האתר בנוי לפי תחומי הניהול השונים בארגונים, ועל פי תעשיות כגון בריאות, טכנולוגיה, פיננסים, וכן נחלק לפי אזורים בעולם. רישום לאתר מאפשר ליהנות מספרייה של יותר מ-3,000 מאמרים, מסמכים ומקרי מבחן, וכן לקבל וובקאסטים (שידורי מולטימדיה) של הרצאות מוקלטות.
www.bettermanagment.com

ברכת יומולדת לגוסטבו

יעל פתחה פורום, בו אפשר להשאיר מסרי ברכה לקראת יומולדותו של גוסטבו ברמודס. יום ההולדת חל ב-21.7, אבל אין סיבה לחכות עד לרגע האחרון :-)
ברכות: www.network54.com/Forum/413306
אתר ההערצה לגוסטבו:
www.geocities.com/televisioncity/network/3704/gustavo.htmlאירועי רשת:

יום ראשון 5.6

20:50 - יוסי מרשק מתארח ב- blogTV טלנובלה בע"מ.
www.tapuz.co.il/hot3

22:00 - אירוח הזוג שהודח מהתוכנית סוף הדרך 2 ב-blogtv.
blogtv.tapuz.co.il

יום שני 6.6

16:00 - הקונדיטור מיקי שמו יתארח פורום מתוקים של Ynet לכבוד חג השבועות.
www.ynet.co.il/metukim

20:00 - פרשן הכדורסל שימי ריגר יענה לשאלות בנושא ליגת ה-NBA בפורום כדורסל בתפוז. forums.tapuz.co.il/basketball

21:00 - שרית וינו אלעד תתארח באתר הרשמי של "בעל בעל בית".
www.tapuz.co.il/bait

יום שלישי 7.6

9:00 - יהודה מלול, מורה לפלדנקרייז, יתארח בפורום הורים לתינוקות בתפוז.

forums.tapuz.co.il/newborns

20:50 - תמר קינן תתארחבאתר הרשמי של הסדרה טלנובלה בע"מ. www.tapuz.co.il/hot3

יום חמישי 9.6

13:00 - חיים יבין ידבר על סדרת התעודה החדשה "ארץ המתנחלים" בפורום טלוויזיה ומדיה של Ynet.
www.ynet.co.il/tv

סופשבוע עברי לידר

החל מיום חמישי 9.6 בשעה 18:00 ועד יום ראשון 12.6 בשעה 9:00 יתקיים בתפוז סופשבוע עברי לידר, לכבוד סיבוב ההופעות החדש ברחבי הארץ.
במסגרת הסופשבוע יוקרנו בשידור מחזורי רציף קטעי וידאו של עברי לידר מארכיון בתפוז אנשים, קליפים מתוך האלבום החדש וראיון מיוחד עם עברי (הסופ"ש יועבר גם בטלפונים הסלולארים בדור השלישי של אורנג').
בפורום עברי לידר יחולקו פרסים (כרטיסים להופעות וסינגלים של עברי).
פרטים נוספים: http://www.tapuz.co.il/forums/main/communityEvent.asp?id=33544
פורום עברי לידר בתפוז: forums.tapuz.co.il/ivri

צעירים חסרי מנוח לתמיד

פורום "צעירים חסרי מנוח" בתפוז יוצא נגד HOT בעצומה לא להוריד את אופרת הסבון מהמסך. יותר מ-150 צופים נלהבים חתמו על העצומה בשעות הראשונות ליציאתה.
forums.tapuz.co.il/yr

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar5-6-5.htm

Sarit Perkol internet pages


272